Type to search

Šport Triatlon

Majstrovstvá Atletického zväzu Bratislavy v cezpoľnom behu

redaktor tvpk 15 novembra 2022

V sobotu 13. novembra zavládlo už hmlisté jesenné počasie, čo však našich športovcov neodradilo, aby sa zúčastnili Majstrovstiev Bratislavy v cezpoľnom behu, ktoré sa konali netradične v Ivanke pri Dunaji. Mladí pezinskí triatlonisti z ŠK TRIATLON Pezinok sa medzi atlétmi z Bratislavskej oblasti nestratili a podarilo sa im dosiahnuť viacero výborných výsledkov.

V kategórii mladších žiakov sa Alexander Kostoláni umiestnil na 3. mieste, stal sa druhým vicemajstrom Atletického zväzu Bratislavy (AZB) s vynikajúcim behom na 1500m (čas 5:16 min.). Spomedzi 29 mladších žiačok ušlo tesne 3. miesto Eme Markovej, ktorá dobehla na nepopulárnom 4. mieste. V kategórii najmladší žiaci sa umiestnil Marek Búci na 2. mieste spomedzi 44 pretekárov a stal sa vicemajstrom AZB. Trať 1500m prebehol za 5:41 min.

Všetkým športovcom blahoželáme k výborným výsledkom a ďakujeme za výbornú reprezentáciu klubu i Mesta Pezinok.