LOADING

Type to search

Gastronómia Projekty Region Voľný čas Život

V sobotu 7. októbra sa aj Pezinok zapojí do Jablkového hodovanie

redaktor tvpk 27 septembra 2023

Opäť prichádza jesenné obdobie, kedy sa môžeme tešiť na ‘jablkové radosti’ a s nimi aj na jubilejný 15. ročník Jablkového hodovania v Bratislavskom kraji.

Táto šťavnatá kultúrno-kreatívna komunitná udalosť je zážitkom pre celé rodiny s deťmi, mladých aj starších, jednoducho pre všetkých milovníkov jabĺk, dobrej nálady a nenapodobiteľnej jesennej atmosféry. Ponúkame Vám možnosť vyskúšať a oceniť tohtoročnú úrodu tejto výnimočnej potraviny v rôznych formách a podobách. Budete môcť ochutnať rôzne jablčné koláčiky, pochutiny, džemy a nápoje, preskúmať rozličné remeselné diela a výrobky, alebo si jednoducho vychutnať čerstvé jablko od slovenských pestovateľov Dobrý Ježko len tak ‘v surovom stave.’ Okrem toho sme pre Vás pripravili bohatý sprievodný program, ktorý zabezpečí skvelú zábavu od tých najmenších až po veľkých.

Nezabudnite si teda zapísať 7.október do kalendára a príďte si užiť túto výnimočnú atmosféru a ochutnať dobroty vo viacerých mestách, mestských častiach a obciach bratislavskej župy: Modra, Senec, Pezinok, Pezinok – Grinava, Limbach, Svätý Jur, Viničné, Jablonové, Bratislava – Rača, Bratislava – Rusovce, Bratislava – Devínska Nová Ves, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinku, Stupava a Jablonovo. Pozvite svojich najbližších a príďte osláviť spolu s nami krásu jabĺk a radosti, ktoré jesenná sezóna prináša.Hlavným organizátorom podujatia je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre a Bratislavský samosprávny kraj.

Inzercia