LOADING

Type to search

Aktuálne Banictvo Prazdniny Pre deti Príroda Tradície Voľný čas Život

PRIPOMÍNAME: Už v sobotu 26. augusta zažite Detskú banícku akadémiu

redaktor tvpk 25 augusta 2023

Doprajte na konci prázdnin, Vašim deťom, či vnúčatám poučný a zábavný deň, kde sa naučia čo to o baníctve, histórii a mineráloch či netopieroch. 6. ročník DETSKEJ BANÍCKEJ AKADÉMIE sa uskutoční v sobotu 26. augusta v lokalite Antimónovej štôlne na trase banského náučného chodníka.

Deň bude plný súťaží a hier a rôznych iných aktivít. Je na Vás, ako dlho sa tu zdržíte, deti budú mať čo objavovať po celý čas. Podujatie bude formou pikniku. Takže si nezabudnite zobrať zo sebou určite deku alebo niečo podobné. Bude pre Vás zabezpečený platený bufet. Prosíme, aby deti boli v sprievode rodiča/ov či starých rodičov.Začiatok podujatia a zároveň aj štart súťaží je od 9:00 hod. Posledná registrácia detí je o 12:00. Celý program a časový harmonogram s podrobnými inštrukciami bude registrovaným účastníkom zaslaný 2 týždne pred akciou, prípadne môžete sledovať stránku https://banicipezinok.sk/6-rocnik-detskej-banickej-akademie-judr-dusana-vilima/. Potvrdením o absolvovaní akadémie je pamätná listina a spečatením bude slávnostný „skok cez fáračky“.


Poplatok na dieťa je 9 € na mieste, prípadne 8 € pri platbe elektronicky, pri registrácii. Vhodné pre deti od 5 – 12 rokov. Tak, ako minulý rok, aj tento krát, sa prosím na akciu zaregistrujte. Je to preto, aby sme vedeli pripraviť všetko potrebné vopred. Ak sa nezaregistrujete, ste vítaní, ale nevieme zaručiť naše kapacity.


Zaregistrujete sa tu: https://banicipezinok.sk/6-rocnik-detskej-banickej-akademie-judr-dusana-vilima/registracia/
POOBEDNÝ PROGRAM :
13:00 Zásah Junior hasičov
13:30 Komentované sprevádzanie v Štôlni
Minulosť (v prípade veľkého záujmu bude prehliadka každých 30 min)
14:00 Komentované sprevádzanie na časti banského náučného chodníka
13:00 – 17:00 Lanová dráha – ZIP – LINE, FREE
13:00 – 17:00 Opekačka ( Na bezpečnosť dozrie dobrovoľný hasičský zbor )

Inzercia