LOADING

Type to search

Komunita Projekty Region Zdravý životný štýl Život

Jablkové hodovanie v Pezinku

redaktor tvpk 06 októbra 2023

Opäť prichádza jesenné obdobie, kedy sa môžeme tešiť na ‘jablkové radosti’ a s nimi aj na jubilejný 15. ročník Jablkového hodovania v Bratislavskom kraji. Táto šťavnatá kultúrno-kreatívna komunitná udalosť je zážitkom pre celé rodiny s deťmi, mladých aj starších, jednoducho pre všetkých milovníkov jabĺk, dobrej nálady a nenapodobiteľnej jesennej atmosféry.

V Pezinku sa do jubilejného 15. ročníka Jablkového hodovania zapoja už tradične Malokarpatské múzeum ale aj Centrum voľného času, Základná škola Fándlyho a Kúria Grünfeld.

Nezabudnite si teda zapísať 7.október do kalendára a príďte si užiť túto výnimočnú atmosféru a ochutnať dobroty vo viacerých mestách, mestských častiach a obciach bratislavskej župy: Modra, Senec, Pezinok, Pezinok – Grinava, Limbach, Svätý Jur, Viničné, Jablonové, Bratislava – Rača, Bratislava – Rusovce, Bratislava – Devínska Nová Ves, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinku, Stupava a Jablonovo. Pozvite svojich najbližších a príďte osláviť spolu s nami krásu jabĺk a radosti, ktoré jesenná sezóna prináša.Inzercia