Type to search

Šport Triatlon

Športovci z ŠK TRIATLON Pezinok úspešní na Majstrovstvách SR v triatlone

redaktor tvpk 13 septembra 2022

V sobotu 10. septembra sa v Rusovciach uskutočnil posledný triatlon v sezóne 2022, ktorý bol zároveň Majstrovstvami SR žiakov v triatlone. V žiackych kategóriách štartovalo až 173 pretekárov z celého
Slovenska.

V individuálnych štartoch Športový klub TRIATLON Pezinok a mesto Pezinok reprezentovalo 19 športovcov. Do Pezinka prinášajú majstrovské medaily Tobias Burt, Tobias Podstrelenec a Svetlana Mihaľová.

V kategórii mladší žiaci sa TOBIAS BURT umiestnil na 2. mieste, získal striebornú medailu a titul vicemajster SR v triatlone s najrýchlejším behom zo všetkých mladších žiakov a žiačok.

V kategórii žiaci nádeje A sa TOBIAS PODSTRELENEC umiestnil na 3. mieste, získal bronzovú medailu a titul druhý vicemajster SR v triatlone s najrýchlejšou cyklistickou časťou vo svojej kategórii.

V kategórii žiačky nádeje B sa SVETLANA MIHAĽOVÁ umiestnila na 3. mieste, získala bronzovú medailu a titul druhá vicemajsterka SR v triatlone s najrýchlejším behom spomedzi všetkých dievčat aj chlapcov vo svojej kategórii.

Ďakujem všetkým pretekárom za výborné výsledky a reprezentáciu klubu i mesta Pezinok.