LOADING

Type to search

Cestovanie Život

Zmena v organizácii dopravy počas Vinobrania

redaktor tvpk 12 septembra 2019

Od 12.9.2019 do 16.9.2019 (štvrtok od 4:00 hod. – pondelok do 9:00 hod.) z dôvodu konania VINOBRANIA v Pezinku bude zmena v organizácii dopravy.

Riešenie autobusových zastávok:

  • Autobusové zastávky Pezinok, nám.; Pezinok, Trnavská ul.; Pezinok, Kupeckého ul. hostinec; Pezinok, Kupeckého ul. ZŠ; Pezinok, Suvorovova ul.; Pezinok, Rázusova ul. rázc. a Pezinok, Šenkvická ul. v obidvoch smeroch budú bez náhrady dočasne zrušené.

 

  • Obchádzkové trasy:  Spoje nebudú premávať cez Pezinok, nám., počas obchádzky budú zachádzať iba na zastávku Pezinok, žel.st..
    • Smer Bratislava – po uliciach Senecká, Kalinčiakova, Moyzesova; s obsluhou zastávky Pezinok, žel.st. a ďalej pokračovať po Jesenského a Bratislavskej. 
    • Smer Modra, Budmerice, Doľany, Trnava – po uliciach Bratislavská, Jesenského; s obsluhou zastávky Pezinok, žel.st. a ďalej pokračovať po uliciach Moyzesova, Kalinčiakova a Senecká. 
    • Spoje v smere na sídlisko Sever, Nemocnicu a Malacky po uliciach Moyzesova, Kalinčiakova, Senecká, Šenkvická s odbočením cez sídlisko Muškát; s obsluhou zastávok Pezinok, Muškát a Pezinok, Muškát Pekníková ul..

Obchádzkové trasy budú vyznačené dopravným značením

Inzercia