LOADING

Type to search

FootGolf Šport

1.SFGK Carpathians Slovakia v Slovenskom FootGolfovom pohári priebežne na 2. mieste

redaktor tvpk 05 augusta 2019

1. Slovenský futbalgolfový a footgolfový klub Carpathians Slovakia obsadil v tímovej súťaži 5. kola Slovenského FootGolfového Pohára 2. miesto, ktoré sa hralo v sobotu 3. 8. 2019 v Trnave. Týmto výsledkom si upevnil celkové 2. miesto v priebežnej tabuľke pred finálovým kolom, ktoré sa bude konať  5. 10. 2019 v Tomášove.

Do výsledku klubov sa zarátavajú najlepšie  individuálne výsledky prvých štyroch hráčov, v 5. kole sa predstavilo všetkých 7 hráčov 1. SFGK Carpathians Slovakia v celkovom poradí za účasti 60 hráčov, par ihriska 72 kopov:

45. Jozef Blaško 65

1. SFGK Carpathians Slovakia v piatich kolách obsadil 1., dvakrát 2., 3. a 4. miesto, a do celkového súčtu sa započítava 5 najlepších výsledkov zo šiestich. Slovenský FootGolfový Pohár sa hrá na 9-jamkových ihriskách po dve kolá, okrem Pohára sa hrá aj Slovenská FootGolfová Tour na 18-jamkových ihriskách. Tour bude v auguste pokračovať dvomi kolami, a po polovici súťaže je 1. SFGK Carpathians Slovakia priebežne na 4. mieste potom, ako v dvoch júlových kolách obsadil dva razy 3. miesto