LOADING

Type to search

Aktuálne Očkovanie - COVID Život

V Pezinku sa bude 22. januára očkovať proti ochoreniu COVID-19

redaktor tvpk 05 januára 2022

Mesto Pezinok zabezpečuje v spolupráci s BSK  už druhé očkovanie proti ochoreniu COVID-19 pre obyvateľov Pezinka. Naplánované je na sobotu 22. januára 2022 v Dome kultúry v Pezinku v čase od 9.00.


Nahlasovať sa môžete prostredníctvom formulára: https://docs.google.com/forms/d/11Hry4-Mt0nYj-OFElow5ePUWuqvsh_NyQxV0vnjqVgI/edit

Uprednostňovať sa budú osoby na základe:

  • trvalého pobytu v meste Pezinok
  • veku
  • podľa počtu podanej dávky
     

Mobilná očkovacia jednotka vie v rámci očkovania v Dome kultúry počas jedného dňa zaočkovať  približne 550 ľudí. V prípade, že sa ich nahlási viac ako bude možné v danom dni zaočkovať, mesto pripraví očkovanie aj v ďalšom termíne. O tom, či ste zaradení na termín očkovania v sobotu 22. januára, budete informovaní SMS správou najneskôr v piatok 21. januára 2022.

Očkovanie vykoná mobilná očkovacia jednotka priamo v meste a je určené pre Pezinčanov starších ako 18 rokov:

  • so záujmom o očkovanie vakcínou Pfizer 1. dávkou
  • so záujmom o očkovanie 2. dávkou vakcínou Pfizer ( aj v prípade, že prvú dávku máte Astra Zeneca, Modernu alebo Sputnik)
  • so záujmom o očkovanie vakcínou Pfizer 3. dávkou (podmienky pre 3 dávku: odstup 3 mesiace od 2. dávky očkovania)Pokiaľ poznáte niekoho, kto sa chce zaočkovať, ale nepoužíva internet, pomôžte mu prosím s registráciou.

Zdroj: www.pezinok.sk

Inzercia