LOADING

Type to search

Banictvo Komunita Pre deti Príroda Projekty Voľný čas Život

Užite si v sobotu 27. augusta Detskú banícku akadémiu

redaktor tvpk 19 júla 2022

Doprajte na konci prázdnin, Vašim deťom, či vnúčatám poučný a zábavný deň, kde sa naučia čo to o baníctve, histórii a mineráloch či netopieroch. Malokarpatský banícky spolok organizuje v sobotu 27. augusta 2022 v lokalite Antimónovej štôlne 5. ročník DETSKEJ BANÍCKEJ AKADÉMIE JUDr. DUŠANA VILIMA.

Celý deň sa bude niesť formou súťaží a hier a rôznych iných aktivít. Je na Vás, ako dlho sa tu zdržíte, deti budú mať čo objavovať po celý čas. Podujatie bude formou pikniku. Takže si nezabudnite zobrať zo sebou určite deku alebo niečo podobné. Bude pre Vás zabezpečený platený bufet. Prosíme, aby deti boli v sprievode rodiča/ov či starých rodičov.

Na čo sa môžete tešiť tento rok ?

  • nový krásny areál Antimónovej štôlne
  • bufet a dobré vínko
  • lanová dráha ZIP-LINE
  • ryžovanie zlata
  • nová štôlňa
  • hasiči z OZ DHZ Pezinok-mesto
  • inštruktáž Prvej  pomoci 
  • a množstvo ďalších aktivít, ktoré naďalej pre Vás pripravujeme
Začiatok podujatia a zároveň aj štart súťaží je od 9:00 hod. Posledná registrácia detí je o 12:00. Celý program a časový harmonogram s podrobnými inštrukciami bude registrovaným účastníkom zaslaný 2 týždne pred akciou, prípadne môžete sledovať stránku podujatia MBS na FB. https://www.facebook.com/banicipezinokPoplatok na dieťa je 6 € na mieste, prípadne 5 € pri platbe elektronicky, pri registrácii. Vhodné pre deti od 5 – 12 rokov. Tak, ako minulý rok, aj tento krát, sa prosím na akciu zaregistrujte. Je to preto, aby sme vedeli pripraviť všetko potrebné vopred. Ak sa nezaregistrujete, ste vítaní, ale nevieme zaručiť naše kapacity. Zaregistrujete sa kliknutím na vstupenky: https://banicipezinok.sk/5-rocnik-detskej-banickej-akademie-judr-dusana-vilima/registracia/POOBEDNÝ PROGRAM :
13:00 Zásah Junior hasičov
13:30 Komentované sprevádzanie v Štôlni
Minulosť (v prípade veľkého záujmu bude prehliadka každých 30 min)
14:00 Komentované sprevádzanie na časti banského náučného chodníka
13:00 – 17:00 Lanová dráha – ZIP – LINE, FREE
13:00 – 17:00 Opekačka ( Na bezpečnosť dozrie dobrovoľný hasičský zbor )

Inzercia