LOADING

Type to search

FootGolf Šport

Nová súťaž – Karpatská Regionálna FootGolfová Liga

redaktor tvpk 07 apríla 2021

V čase reštrikcií a zákazu konania športových kolektívnych kontaktných súťaží na amatérskej úrovni, kedy je možné trénovať iba individuálne a v prírode na otvorenom priestranstve s dostatočným odstupom, pripravujeme novú súťaž CARPATHIANS REGIONAL FOOTGOLF LIGA (Karpatská Regionálna FootGolfová Liga).
SYSTÉM SÚŤAŽE

 • Prvé kolo je naplánované na nedeľu 16. mája 2021 vo FootGolfovom areáli Čierna voda – Chorvátsky Grob, hotel Agatka
 • Budú 4. KOLÁ – obdobie máj – september 2021
 • Termíny sú predbežne stanovené na nedele – 16. mája, 27. júna, 1. augusta a 5. septembra.
 • Prvý flajt na turnaji začína o 10. hodine, registrácia na mieste je od 9. hodiny.
 • Prihlasovanie prebieha na portáli www.gscore.eu, kde pri rozbalení menu Turnaje treba nájsť konkrétne kolo a tam sa prihlásiť.
 • Prihlasovanie na každé kolo začína v daný týždeň od utorka 18.00 hod do piatka 18.00 hod.
 • Rozpis flajtov bude v piatok pred každým kolom.
 • Súťaži sa bude v 4 KATEGÓRIÁCH – Muži, Ženy, Deti do 13 rokov, Juniori 14 – 18 rokov
 • Doplnkovo sa môže zriadiť kategória Muži nad 45 rokov v prípade väčšieho počtu účastníkov. Súťažiť tak môžu celé rodiny
 • Liga je prvotne pre slovenských hráčov, ale sa môžu zúčastniť hráči bez rozdielu štátneho občianstva a trvalého pobytu, teda aj cudzinci žijúci alebo pracujúci na Slovensku.
 • Záujemcovia o účasť v súťaži môžu registrovať ZASLANÍM ŽIADOSTI na e-mail: karpatliga@protonmail.com, tel. 0917 218 579
Karpatská Regionálna FootGolfová Liga – je to regionálna, nadokresná footgolfová liga organizovaná klubom 1. SFGK Carpathians Slovakia so súhlasom Slovenskej FootGolfovej Asociácie pre všetkých neregistrovaných a registrovaných hráčov SFGA a klubov. Má štatút samostatnej nižšej regionálnej súťaže. Hráči sa môžu následne zapojiť s klubom 1. SFGK Carpathians Slovakia do najvyšších slovenských súťaží Slovenská FootGolfová Tour a Slovenský Footgolfový Pohár. Naším cieľom je podporiť športovanie na čerstvom vzduchu v uzavretom areáli footgolfového ihriska bez rozdielu veku a pohlavia. Preto chceme otvoriť FootGolf záujemcom, ktorí doteraz súťažne FootGolf nehrali a takto sa im naskytuje možnosť súťažiť na regionálnej úrovni.POSTUP V KROKOCH, ako sa zúčastniť na CARPATHIANS REGIONAL FOOTGOLF LIGA:

 1. zaslať e-mail na karpatliga@protonmail.com, s uvedením, že sa chcete zúčastniť, kde budú spätne zaslané všetky inštukcie
 2. vytvoriť a vyplniť si osobný profil hráča registráciou na hráčskom portáli www.gscore.eu, overiť ho emailom
 3. na portáli www.gscore.eu vyhľadať v kolonke TURNAJE konkrétne kolo CARPATHIANS REGIONAL FOOTGOLF LIGA, preštudovať si informácie o súťaži, následne prejsť do sekcie Registrácie.
 4. v sekcii Registrácie začína prihlasovanie na každé kolo od utorka 18.00 hod v danom týždni do piatka 18.00 hod., pred týmto termínom môžete využiť predbežnéLinka na celú Ligu:
https://www.gscore.eu/cz/s3131/Uvod/Liga/Seznam-lig/c2444-Detail-ligy/gle33-CARPATHIANS-REGIONAL-FOOTGOLF-LIGA-Karpatska-Regionalna

Inzercia