Type to search

Šport Triatlon

Majstrovstvá SR v triatlone žiakov

redaktor tvpk 17 augusta 2020

Uplynulý víkend si mladé triatlonové nádeje z ŠK TRIATLON Pezinok opäť zasúťažili. V sobotu 15. augusta bol vrchol žiackej triatlonovej sezóny v Košiciach, kde sa uskutočnili Majstrovstvá SR v triatlone (plávanie, cyklistika a beh) vo všetkých žiackych kategóriách.  Do Pezinka prináša majstrovskú medailu Alexander Kostoláni, ktorý sa umiestnil na 2. mieste a stal sa vicemajstrom SR v triatlone pre rok 2020.

V nedeľu sa darilo viacerým deťom na Pezinskom duatlone (beh, cyklistika
a beh), kde až štyria členovia ŠK TRIATLON Pezinok stáli na stupni víťazov. Svoju kategóriu nádeje A v absolútnom poradí vyhrala Ema Marková a v rovnakej kategórii sa medzi žiakmi umiestnil na 3. mieste Marek Búci. V kategórii nádeje B sa na 3. mieste umiestnila Miroslava Marková a medzi
staršími žiačkami sa presadila Hana Macháčková, ktorá získala 1. miesto. Tereza Kľučárová, Nikol Slotíková a Romana Mozolová sa umiestnili na nepopulárnom 4. mieste.