Type to search

Beh Cyklistika Šport Triatlon

Úspešný športový víkend pre členov ŠTK Pezinok

redaktor tvpk 17 júna 2019

V sobotu 15. júna 2019 sa v Dvoroch nad Žitavou uskutočnili Majstrovstvá SR žiakov v triatlone, ktoré zároveň boli 7. kolom Slovenského pohára na objemoch šprint triatlonu (0,75 km plávanie, 20 km cyklistika a 5 km beh). Pezinskí triatlonisti opäť bodovali.

Majstrovské medaile získali:

MAXIM MIHAĽOV – 2. miesto MSR v kategórii žiaci nádeje A

JAKUB MIKLENČIČ – 3. miesto MSR v kategórii mladší žiaci

Šprint triatlon:

MATEJ MACHÁČEK – 3. miesto v kategórii juniori

GABRIELA DUFFALOVÁ – 3. miesto v kategórii AG ženy 40-49

Cez víkend 15.- 16. júna 2019 sa členovia Športového triatlonového klubu Pezinok zúčastnili viacerých cyklistických pretekov, na ktorých podali perfektné výkony.

Malokarpatský drapák

Cyklistická trať je dlhá 6,2km s prevýšením 490m pre všetky vekové kategórie. Pezinskí triatlonisti obsadili popredné miesta. Najúspešnejší:

HANKA MACHÁČKOVÁ – 1. miesto (kadetky)

MATEJ MACHÁČEK – 1. miesto (juniori)

ALENA DRAHOŠOVÁ – 1. miesto (dámy)

JAROSLAV ČÍK – 3. miesto (seniori)

Medvedica bike tour

Detské cyklistické preteky, na ktorých sa darilo NIKOL SLOTÍKOVEJ, ktorá sa umiestnila na 1. mieste v kategórii baribal.

Cyklomaratón – Bratislava – Chopok

Trať dlhú 315 km, ktorá viedla z Bratislavy do Jasnej pri Chopku zdolal VIKTOR MATYS veľmi úspešne, keď do cieľa prišiel na 7. mieste.