Type to search

Šport Triatlon

Úspech športovcov z ŠTK Pezinok na atletických pretekoch v Bratislave

redaktor tvpk 18 novembra 2019

V sobotu 16. 11.2019 sa 25 detí zo Športového triatlonového klubu Pezinok zúčastnilo atletických pretekov Žiacky halový míting AZB v športovej hale Elán v Bratislave. Niektoré deti boli na súťaži po prvýkrát, niektoré boli už skúsenejšie a v konkurencii atlétov sa im podarilo umiestniť na popredných miestach.

Jakub Miklenčič – 1. miesto v behu na 600m v kategórii mladší žiaci s časom 1:52.19
Ema Koleníková – 2. miesto v behu na 60m s časom 09.19 a 5. miesto v behu na 600m v kategórii najmladšie žiačky
Kristína Adamčíková – 3. miesto v behu na 60m s časom 10.25 v kategórii prípravka
Hana Macháčková – 4. miesto v behu na 600m s časom 1:58.96 v kategórii mladšie žiačky
Nela Kollárová – 4. miesto v behu na 60m a postup do finále, kde opäť získala 4. miesto s časom 8.90