LOADING

Type to search

Krimi Život

Muž chcel pod vplyvom omamných látok spáchať samovraždu

redaktor tvpk 19 augusta 2019

Dňa 17. 08. 2019 o 06,05 hod. požiadal MsP Pezinok operačný z OO PZ Pezinok o spoluprácu pri preverovaní oznámenia, že na ul. Myslenická v Pezinku sa pohybuje neznámy agresívny muž v strednom veku, ktorý je pod vplyvom omamných látok. Hliadky disponovali popisom osoby, pričom muž mal mať u seba kuchynský nôž a má krvácajúce rezné poranenia. Podľa poslednej informácie sa pohyboval smerom na sídlisko Juh v Pezinku.

 

 

 

Následne na útvar mestskej polície telefonicky oznámila občianka mesta, že v bytovom dome na Bystrickej ulici, na balkóne bytu na dvanástom poschodí sa nachádza neznámy muž, ktorý chce pravdepodobne vyskočiť z balkóna. Podľa popisu sa jednalo o hľadaného muža. Na miesto bola privolaná hliadka OO PZ Pezinok, Hasičský záchranný zbor a sanitné vozidlo RZP.

 

 

 

Šetrením na mieste bolo zistené, že sa jedná o M.CH. bytom Sereď. Muž v bytovom dome protiprávne vtrhol do cudzieho bytu a chcel vyskočiť z balkóna. Nakoľko odmietal komunikovať zo zasahujúcimi záchrannými zložkami, na miesto sa dostavil vyjednávač PZ SR. Muž nakoniec upustil od svojho konania, bol odovzdaný záchranárskym zložkám a prevezený do nemocnice v Bratislave. Záležitosť v ďalšom riešení OO PZ Pezinok.

 

 

Inzercia