Type to search

Hokejbal Šport

Hokejbalový turnaj žiakov Základných škôl

redaktor tvpk 24 júna 2019

Malokarpatská hokejbalová liga v Pezinku v spolupráci s mestom Pezinok usporiadali v piatok 21.6. už VIII. ročník hokejbalového turnaja základných škôl. Okrem pezinských škôl J. Kupeckého, Fándlyho a Bieleniska, sa zúčastnili aj výbery Budmeríc, Šenkvíc a HBT Slovan Bratislava.

Družstvá dohrali zápasy medzi sebou systémom každý s každým v skupinách. Víťazi skupín postúpili priamo do semifinále a zvyšné mužstvá bojovali vo štvrťfinále o postup do ďalších bojov vo vyraďovacej časti. Hralo sa 2×12 min hrubý čas. Pre hráčov boli pripravené i súťaže zručnosti v 3 disciplínach a na konci sa vyhodnotili najlepší hráči. Celkovým víťazom sa stali žiaci z Budmeríc, ktorí si poradili so Slovanom Bratislava 4:0 vo finále a v boji o 3.miesto boli úspešnejšími hráči Šenkvíc, ktorí vyhrali 2:1 nad Fándlyho Pezinok.