Type to search

Hokejbal Šport

Zvládnutá jeseň mladých hokejbalistov

redaktor tvpk 27 novembra 2018

V novembrovom termíne sa mladí Pezinčania predstavili na pôde Vrútok, kde odohrali 2 zápasy v rámci 3. extraligového turnaja U16 a taktiež dohrávky v Martine. Najprv si zmerali sily s domácou Kometou Vrútky. Po výbornom výkone v prvom polčase sa nám podarilo na začiatku druhej časti zvýšiť na 3-1 a mali sme zápas pod kontrolou. Lenže chvíľková nepozornosť nás stála vedenie, keď domácim sa podarilo behom 10 s vyrovnať na 3-3. Šancí sme mali viacero, ale už sme sa s z gólu netešili. V závere nás viackrát podržal brankár a tak sme si odniesli bod. Na druhý zápas sme nastúpili proti nováčikovi z Trebišova a výsledok hovorí jasnou rečou, nič sme nepodcenili a tešili sme sa z vysokého víťazstva. Na posledný zápas sme sa presunuli do neďalekého Martina, kde sme s Medokýšom Martin odohrali vyrovnaný a kvalitný zápas. Hoci po polčase sme prehrávali o gól, tak sme bojovali a ujali sa vedenia 2-1 a neskôr 3-2. Súperovi sa podarilo znova vyrovnať, ale 90s pred koncom sme strelili gól na 4-3 a v záverečnej power play do prázdnej brány upravili na konečných 5-3 pre nás. Po jeseni zatiaľ nám patrí pekné 3.miesto so zápasom k dobru. Najbližší turnaj odohrá U16 vo februári v Žiline.

Jokerit Juniors Pezinok – HBK Kometa Vrútky  3-3 (2:1)    Góly: 2g Král,  Kováč

Jokerit Juniors Pezinok – HBK Adler Trebišov  10-1 (7:1) Góly: 3g Blaho, 2g Šoka, Král, Kováč, Petráš, Drobný, Ondrejkovič,

Jokerit Juniors Pezinok – HBK Medokýš Martin  5-3 (0:1) Góly: 2g Kováč, Vereš, Šoka, Král